Nous cicles a Alzira

Ampliem l'oferta de cicles que pots estudiar en el nostre centre

Foto MecatronicaLa Conselleria d'Educació ha previst que a partir del pròxim curs s'implanten en el nostre centre els següents cicles:

       • FP Bàsica - Instal·lacions electrotècniques i mecànica
       • Grau Mitjà - Activitats comercials
       • Curs d'Especialització - Ciberseguretat en entorns de les tecnologies d'operació

El cicle d'FP Bàsica d'Instal·lacions electrotècniques i mecànica et capacita per a treballar com: Operari/a d'instal·lacions elèctriques de baixa tensió, Ajudant de muntador/a d'antenes receptores/televisió satèl·lits, Ajudant d'instal·lador/a i reparador/a d'equips telefònics i telegràfics, entre altres.

El cicle de Grau Mitjà d'Activitats comercials et capacita per a treballar com: Venedor, Representant comercial, Promotor/a, Venda a distància, Informació/atenció al client, Caixer/a o reposador/a, Comerciant de botiga, Gerent de xicotet comerç, Tècnic en gestió d'estocs i magatzem, Cap de magatzem, Tècnic en logística de magatzems, entre altres

El Curs d'Especialització en Ciberseguretat en entorns de les tecnologies d'operació va dirigit a persones que posseïsquen el Títol de Tècnic Superior en Manteniment Electrònic, en Mecatrònica Industrial, en Sistemes Electrotècnics i Automatitzats, en Automatització i Robòtica Industrial, o en Sistemes de Telecomunicacions i Informàtic. Amb aquest curs podràs treballar com a Expert/a, Auditor/a, Consultor/a o Analista, en ciberseguretat en entorns de l'operació.

Recorda que si vols sol·licitar plaça per a aquests cicles o per a qualsevol altre has de sol·licitar Admissió, del 21 de maig a l'1 de juny.

Comprova en este enlace tots els cicles que pots estudiar al nostre centre.

També tenim un període de portes obertes amb cita prèvia. Telefona'ns al 96 245 78 15 si vols més informació.

 

POSTER CURS 2021 22